تبلیغات
بایــد گـفت .... - 9دی، روزی که نقاب از چهره سران فتنه کنار رفت
درباره ما
دوستان
آخرین مطالب

 
پیامبر اكرم(ص): بهترین شما نرمخوترین شما به اطرافیان و بزرگوارترین شما به زنان است.

افسران - پوستر دست های پنهان فتنه + PSD

در تقویم جمهوری اسلامی ایران روز نهم دی ماه به نام روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نامگذاری شده است و هر سال در این روز مردم با ولایت پیمانی دوباره می بندد تا همواره پشتیبان ولایت باشند ودر میان فتنه ها و بیراهه ها مسیر را گم نکنند.

ما به یاد داریم 9دی سال 88 را و اتفاقاتی را که در آن سال و پس از دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صورت گرفت و هزینه ها و خسارت های بسیاری بر جای گذاشت و ماه ها کشور را در زمینه های مختلف با مشکلاتی مواجه کرد.

از اوایل سال 88 شاهد بودیم که عده ای به دنبال آن هستند که حتی چندماه قبل از روز رأی گیری،سلامت انتخابات را زیر سوال ببرند و با استفاده از جوسازی های رسانه ای و اظهار نظرهای مختلف مردم را نسبت به صیانت نظام از آرای مردم بدبین نمایند.این زنگ خطری بود که برخی خواص احساس کردند که انگار برخی افراد و جناح ها سودای دیگری در سر دارند و قرار است برنامه های خود را به مرور زمان اجرا کنند.

در ایام نزدیک به انتخابات و با گرم تر شدن تنور تبلیغات انتخاباتی،اقدامات و اظهارنظرهای مغایر سران فتنه با اصول انتخاباتی مانند توهین های مکرر به رییس جمهور قانونی کشور و تخریب چهره وی با تهمت و افتراهای گوناگون ،بر نگرانی دلسوزان و خوشحالی دشمنان انقلاب افزود.

در روز 22 خرداد که چشم جهانیان به کشورمان دوخته شده بود،مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور پرشور و کم سابقه خود حماسه ای دیگر رقم زدندو عزت و اقتدار ایران اسلامی را به نمایش گذاشتند.اما پس از انتخابات همه منتظر اعلام نتایج بودند که اعلام پیروزی توسط یکی از کاندیداها قبل از پایان شمارش آراء آغازی شد بر وقوع فتنه ای جدید در تاریخ ایران.

با گذشت زمان و با وجود رهنمودهای مکرر رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) و صبر مردم،روز بروز بر گستاخی و اقدامات وقیحانه سران فتنه و هوادارانشان افزوده می گشت و ملاحظه می شد که آنان به جای متنبه شدن صُمّ بُکمٌ عُمیٌ فَهُم لا یَعقِلون.

در این شرایط ظالمان سفاک تاریخ و دشمنان ایران اسلامی و در رأس آن ها سران آمریکا، اسرائیل و انگلیس و تمامی مخالفین نظام، از خاندان پهلوی گرفته تا سران گروهک های معاند ،برای طرفداری از فتنه سینه چاک می کردند و اعلام حمایت می نمودند.

رسانه های مزدورشان هم نتوانستند خوشحالی خودشان را از بروز فتنه در ایران انکار کنند و با بوغ و کرنا به دنبال القای تقلب در انتخابات و جو سازی بودند ولی در این میان سران فتنه انگار فراموش کردند که بیدار شوند و بر حال و روزشان عزا بگیرند که معمار کبیر انقلاب  فرمودند:« هرگاه دشمن از شما تعریف کرد بدانید کارتان مشکل دارد» و «آن روزی که آمریکا از ایران تعریف کرد باید عزا بگیریم.اگر آمریکا و اسرائیل «لا اله الا الله» بگویند ما قبول نداریم،زیرا می خواهند سر ما کلاه بگذارند

یادمان نمی رود که باراک اوباما و هیلاری کلینتون با نام بردن از موسوی،وی را مردی شجاع و الهام بخش خوانده و نسبت به تحرکات فتنه گران اعلام ذوق زدگی کردند و فراموش نمی کنیم جمله معروف مریم رجوی از رهبران منافقین را که گفته بود:«موسوی آنچه در ایران می خواهد،ما آن را می خواهیم!».حال بماند که حتی عبدالمالک ریگی تروریست جنایتکار هم از سران فتنه حمایت و اعلام آمادگی برای همکاری کرد.

در این باره رهبرمعظم انقلاب(مدظله العالی)فرمودند:

« وقتی می‌بینند همه‌ی آدمهای فاسد، سلطنت‌طلب، از اینها حمایت میکند، توده‌ای از اینها حمایت میکند، رقاص و مطرب فراری از کشور از اینها حمایت میکند، باید متنبه بشوند، باید چشمشان باز بشود، باید بفهمند؛ بفهمند که کارشان یک عیبی دارد؛ بلافاصله برگردند بگویند نه، ما نمیخواهیم حمایت شما را.
چرا رودربایستی میکنند؟ آیا میشود با بهانه‌ی عقلانیت، این حقایق روشن را ندیده گرفت، که ما عقلانیت بخرج میدهیم!این عقلانیت است که دشمنان این ملت و دشمنان این کشور و دشمنان اسلام و دشمنان انقلاب، شما را از خود بدانند و برای شما کف و سوت بزنند، شما هم همین طور خوشتان بیاید، دل خوش کنید؛ این عقلانیت است؟! این نقطه‌ی مقابل عقل است.من تعجب میکنم! کسانی که اسم و رسم خودشان را از انقلاب دارند - بعضی از این آقایان یک سیلی برای انقلاب نخوردند در دوران اختناق و طاغوت - و به برکت انقلاب اسم و رسمی پیدا کردند و همه چیزشان از انقلاب است، می‌بینید که دشمنان انقلاب چطور بُراق شدند، آماده شدند، صف کشیدند، خوشحالند، میخندند؛ اینها را که می‌بینید؟ به خود بیائید، متوجه بشوید

اکنون با گذشت مدتی از آن دوران، عده ای  با اغراض مختلف به دنبال تطهیر چهره آنان و مظلوم نشان دادن سران فتنه هستند.برای یادآوری برخی ها بهتر است به بعضی اقدامات سران فتنه نگاهی دوباره داشته باشیم.اعلام تقلب و زیر سوال بردن صحت انتخابات و بی اعتنایی به اصل91 و 118 قانون اساسی پیرامون نقش شورای نگهبان در بررسی سالم برگزار شدن انتخابات و رسیدگی به اعتراضات،دعوت مردم به اردوکشی خیابانی و از بین بردن آرامش جامعه، تلخ کردن شادی حضور 85 درصدی مردم در انتخابات، شادکردن دشمنان انقلاب و ظلم نابخشودنی در حق نظام مقدس جمهوری اسلامی واضح ترین گناهان سران فتنه است.

در آن زمان برایمان عجیب بود که این بار حرف های دشمنان انقلاب از دهان دوکاندیدای معترض انتخابات و هوادارانشان به گوش می رسید.انجام اقدامات و مطرح کردن شعارهای متعارض با اهداف و سیاست های انقلاب اسلامی مانند جداکردن دین از سیاست،فراخوان تظاهرات در روز استکبار ستیزی و به حاشیه راندن شعار مرگ بر آمریکا،ایجاد هرج و مرج و اغتشاش غیر قانونی در روز دانشجو و بی حرمتی به عکس مبارک امام خمینی(ره)، به آتش کشیدن مساجد،توهین سران فتنه به شجره طیبه بسیج و حمله اغتشاش گران به پایگاه بسیج و به شهادت رساندن چندین نفر از جوانان بسیجی،اغتشاش در روز جهانی قدس و سردادن شعارهای مغایر با خط مبارک امام خمینی(ره)وروزه خواری،آشوب در خیابان ها و هم صدایی با دشمنان،آسیب رساندن به بیت المال و اموال مردم و ...اینها تنها بخشی از اقدامات غیرقابل توجیه فتنه گران در اجرای سناریوی جبهه مقابل انقلاب اسلامی بود.سران فتنه هم در تمام این ماجراها از آشوب گران حمایت کرده و با موضع گیری هایشان خود را به چهره های منفور تاریخ تبدیل کردندکه تا ابد به خاطر خیانت بزرگ خود مغضوب ملت ایران خواهند بود.

اما در عاشورای سال 88 نقاب از چهره فتنه گران کنار رفت و نیت ها و اهداف آنان برای همگان آشکار شد.ملت عاشورایی ایران مشاهده کردند که این جریان آشوب گر اعتقادات و نهضت عزتمندانه حسینی و اصل ولایت مطلقه فقیه را که پشتیبانی از آن توصیه مکرر بنیانگذار انقلاب اسلامی و شهدای گلگون کفن بود،مورد هتک حرمت قرار داده و با حمله به هیئات مذهبی،عزاداران سیدالشهدا(ع) را سنگ باران کردند.

در این میان سران فتنه نیز با گستاخی و وقاحت تمام از این عمل بی شرمانه حمایت کردند.گویی اینها نشنیده اند که امام راحل(ره)فرمودند:«انقلاب کردیم که شعائر اسلام را زنده کنیم ،نه انقلاب کردیم شعائر اسلام را بمیرانیم

اما در نهم دی ماه مردم مومن و انقلابی ایران دلدادگی و محبت خود به اهل بیت(ع) و علاقه خود به جمهوری اسلامی و ولایت فقیه را به نمایش گذاشتند و ضمن اعلام خشم و انزجار خویش از اعمال فتنه گران،با حضور میلیونی خود پاسخ حرکات آنان را دادند و بساط فتنه را برچیدند و روز به یادماندنی دیگری در تاریخ افتخارات ملت ثبت نمودند.رهبر صبور و بصیر انقلاب چه زیبا درباره حماسه 9 دی فرمودند:

« مطمئن باشید که روز نهم دی در تاریخ ماند؛ این هم یک روز متمایزی شد. شاید به یک معنا بشود گفت که در شرائط کنونی - که شرائط غبارآلودگیِ فضاست - این حرکت مردم اهمیت مضاعفی داشت؛ کار بزرگی بود. هرچه انسان در اطراف این قضایا فکر میکند، دست خدای متعال را، دست قدرت را، روح ولایت را، روح حسین بن علی (علیه السّلام) را می‌‌‌بیند. این کارها کارهائی نیست که با اراده‌‌‌‌ی امثال ما انجام بگیرد؛ این کار خداست، این دست قدرت الهی است
نویسنده : رضا اصغری آذر

منبع :پایگاه خبری نسل برهان 
:: مرتبط با: مناسبت ها ,
:: برچسب‌ها: 9 دی , بصیرت , فتنه , سران , سران فتنه , موسیوی , خاتمی ,
ن : مهدی منتظری
ت : 10 دی 93
ارسال به لینکدین   افسران   ارسال به گوگل پلاس  
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
رضا 5 بهمن 93 11:56
روز نهم دی 1388، امواج پاکیزه و خروشان مردم ولایت‌مدار ایران اسلامی، در خیابان‌های سراسر کشور جاری شد و بساط هشت‌ماه فتنه‌گری و دهن‌کجی را جمع نمود. 9 دی برای همیشه در تاریخ پرافتخار این ملت، ثبت شد و برای چندمین بار، ثابت گردید که تا نور ولایت در دلهای این مردم، شعله می‌کشد هیچ خطری نمی‌تواند نظام مبارک جمهوری اسلامی را تهدید کند.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
موضوعات
کلیپ ها
نویسندگان
آرشیو مطالب
برچسب ها
روی عکس ها کلیک کنید